در زیر لیست پروژه‌های در حال توسعه آیس کت به همراه درصد پیشرفت آنها آورده شده است. چنانچه ایده خاصی برای پروژه‌های بعدی ما دارید، لطفاً آنرا از طریق صفحه «تماس با ما» به اطلاعمان برسانید.

 

 

سرویس پادکست آیس کت

با استفاده از این سرویس میتوانید جدیدترین مقالات ما را بصورت صوتی دریافت کنید و در هر زمان که وقت داشتید به شنیدن آن بپردازید.

15%

وضعیت: متوقف شده


 

سرویس AdBlocker فارسی

یکی از مواردی که در این روزها بسیار با آن برخورد میکنیم این است که با ورود به سایت‌های مختلف، بطور خودکار صفحات Pop-up تبلیغاتی و بعضاً مخرب بر روی سیستم ما باز میشود. سرویس AdBlocker آیس کت سرویسی خواهد بود که بطور فعال آپدیت شده و نمایش این پنجره‌های تبلیغاتی را خنثی خواهد کرد. این پروژه پس از اتمام بصورت پیوسته و خودکار آپدیت خواهد شد تا شما را در برابر تهدیدها و تبلیغ‌های جدید کاملاً محافظت کند.

30%

وضعیت: لغو شده


 

سرویس آنلاین WPA PSK ساز

با استفاده از این ابزار خواهید توانست با داشتن نام و پسورد یک شبکه WPA اقدام به ساخت کلید خام یا همان Pre-shared Key آن شبکه که اختصاراً PSK نامیده میشود کنید. از این کلید میتوان جهت رمزگشایی یک فایل کپچر شده استفاده نموند. در این ابزار اختصاصی تلاش کرده‌ایم با طراحی مناسب، رابط کاربری خوبی را برای کاربران این ابزار فراهم آوریم.

* این ابزار منتشر و از طریق این لینک قابل دسترسی است. جهت اطلاعات بیشتر به این پست مراجعه کنید.

100%

وضعیت: منتشر شده


 

کتابخانه کنترل صوتی آردوئینو

با استفاده از این کتابخانه خواهید توانست با استفاده از فرمان‌های صوتی به زبان فارسی، آردوئینو خود را کنترل کنید.

5%

وضعیت: در حال تحقیق اولیه


 

کتابخانه مدیریت کوکی آردوئینو

با استفاده از این کتابخانه که برای آردئیو و سایر بردهای مشابه‌های مشابه علی‌الخصوص NodeMCU و ESP8266 توسعه یافته است، کاربران خواهند توانست امکان مدیریت جلسه بوسیله کوکی‌ها را در پروژه‌های IoT خود پیاده‌سازی کنند. این کتابخانه به زبان ++C نوشته شده و دارای خصوصیاتی نظیر عدم استفاده از حافظه داینامیکی (Free Store یا Heap) است و شامل دو بخش Parser کوکی و تولید کننده کوکی میباشید.

90%

وضعیت: آماده‌سازی جهت انتشار